Töötajad

Juhataja:

Aet Maatee Telefon: (+372) 627 3121 E-post: aet.maatee@laulupidu.ee

Sekretär:

Aive Aus-Hagag Telefon: (+372) 627 3120 E-post: aive.aus-hagag@laulupidu.ee

Teabejuht:

Sten Weidebaum Telefon: (+372) 523 6239 E-post: sten.weidebaum@laulupidu.ee

LTP Toimetaja:

Kersti Seitam Telefon: (+372) 627 3127 E-post: kersti.seitam@laulupidu.ee

XXVII laulupeo muusikatoimetaja:

Ave Sopp Telefon: (+372) 627 3122 E-post: ave.sopp@laulupidu.ee

XX tantsupeo tantsutoimetaja:

Andi Einaste Telefon: (+372) 627 3125 E-post: andi.einaste@laulupidu.ee

Programmitoimetaja:

Vaike Rajaste Telefon: (+372) 627 3128 Mobiil: (+372) 5335 9202 E-post: vaike.rajaste@laulupidu.ee  

Pearaamatupidaja

Anne Kuusemets Telefon: (+372) 627 3126 E-post: anne.kuusemets@laulupidu.ee

 

Kontakt:

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA Pärnu mnt 10, 10148 Tallinn Telefon: (+372) 627 3120 E-post: laulupidu@laulupidu.ee